На Бахмутському напрямку Сили оборони України мають успіхи. Наші війська максимально ускладнили пересування ворога та унеможливили вихід.

Військовий експерт Олег Жданов повідомив, яка ситуація на Бахмутському напрямі. Про це експерт розповів на “Фабриці новин”.

“Ситуація складається з двох протилежних напрямків, адже на одному оперативному напрямку ми спостерігаємо гойдалки. З одного боку противник намагається атакувати в напрямку населеного пункту Хромово, а з іншого боку на решті оперативного напрямку наші війська контратакують противника, мають успіх і розвивають його. є, на північно-західній околиці міста Бахмут вони не залишають спроби атаки наших позицій. Ми тримаємо там оборону, відбиваємо всі атаки, лінія фронту там стоїть дуже давно”, – повідомив фахівець.

Експерт зауважив, що Збройні Сили України активно просуваються у районі Берхівки та Кліщіївки. Це означає, що під час контрнаступу сил оборони України було вдалося відновити контроль над більшими територіями, ніж окупанти змогли за 10 місяців своїх атак. Цікаво, що завдяки здобутим висотам, ЗСУ тепер можуть розміщувати артилерію та проводити удари по Бахмуту.

“І з цього моменту можна вважати, що російські війська в Бахмуті знаходяться в оперативному оточенні. Ми беремо під вогневий контроль нашою артилерією основну трасу постачання Бахмутського гарнізону”, – підсумував експерт.