Лідер Білого дому Дональд Трамп вляпався в черговий скандал через президента РФ Володимира Путіна

Відповідну інформацію оприлюднив високопоставлене джерело в Адміністрації президента.

Відзначається, що скандал пов’язаний із зустрічами президентів двох держав.

Відомо, що Дональд Трамп уже п’ять разів зустрічався з Володимиром Путіним. Однак, жодного разу глава Білого дому не давав докладного звіту перед своїм особистим адміністрацією.

За словами високопоставленого джерела, президент США всіляко уникає деталізації звітів про таких зустрічах. Також відомо, що в спробі приховати деталі своїх бесід з Путіним Трамп, відбирав записи у свого перекладача і забороняв йому обговорювати зустріч з іншими представниками адміністрації.

За інформацією джерела, такі дії вважалися неприпустимими при попередніх президентах. Як приклад американське видання The WP, яке спілкувалося з інсайдером, нагадує про зустріч Путіна і Трампа в 2017 році на полях саміту G20 в Гамбурзі, на якій був присутній також Держсекретар Рекс Тіллерсон.

Тоді один з радників Білого дому і один з представників Держдепу США намагалися добитися великих подробиць про бесіду двох президентів, ніж їм надав Тіллерсон. Саме тоді чиновники дізналися про те, що лідер Білого дому всіляко перешкоджає поширенню такої інформації.

У Білому домі вже відреагували на скандал. Зокрема, прес-секретар адміністрації Сара Сандерс назвала публікацію “вкрай неточною” і заявила, що президент США займає набагато більш жорстку позицію по відношенню до Кремля, ніж його попередники.

“Матеріал WP настільки обурливо неточний, що навіть не заслуговує відповіді”, – заявила вона в коментарі журналістам.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом
 
Пізніше з’явилася реакція і самого Дональда Трампа. Зокрема, він заявив, що WP належить американському мільярдерові Джеффу Безос і він використовує видання в якості лобіста інтересів своєї компанії Amazon. Крім цього, лідер Білого дому заявив, що він не приховує нічого про своїх розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.

“Мені все одно. У мене були такі бесіди, як і у будь-якого президента … ти сідаєш з президентами різних країн, я роблю це з усіма країнами. У нас була відмінна бесіда. Ми говорили про Ізраїль, про забезпечення безпеки Ізраїлю, про інші речі. І це було відмінне обговорення. Я нічого не приховую “, – заявив Трамп.