Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош прокоментував питання мобілізації в Україні, жорстко висловившись на адресу тих, хто намагається ухилитися, відкупитися та уникнути участі у війні за Незалежність України.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він заявив, що така поведінка українських чоловіків є справжньою ганьбою.

«Ганьба божевільна! Інакше як їх назвати не можу. Які ганьблять Націю. І це при тому, що мільйони Чоловіків і Жінок-Амазонок воюють, отримують поранення, калічать, вигоряють… Але, незважаючи ні на що, борються за свободу і державність, за право українців, за майбутнє дітей та онуків», — заявив він.

Ярош зазначив, що вважає за прийнятне позбавлення ухилістів цивільних прав.

«Вважаю, що ці недолюдини, які не перебувають у Війні, мають бути позбавлені будь-яких цивільних прав; при нагоді, відправлені на передову, для підготовки оборонних рубежів, а нормальні українські жінки від цих мудаків не повинні народжувати, щоб у нашої Нації більше такої ганьби не було… Слава Україні!» — наголосив Ярош.

Нагадаємо, раніше Боєць ЗСУ Денис Ярославський назвав категорію українців, якою можна поповнити лави ЗСУ, щоб провести ротацію.

«У мене є наступна пропозиція, яку я опрацьовував для себе. У нас на сьогодні в Україні є багато спецслужб і багато держслужбовців, які все своє життя тільки те й робили, що отримували зарплату від держави. Це люди у пріоритетному напрямі, які все життя жили за рахунок держави і не важливо, працював він у пенсійному фонді, національній поліції чи в СБУ, назвемо це образно «чиновник», — заявив він.