Олаф Шольц — німецький канцлер впав під час пробіжки і отримав синці на обличчі.

Про це повідомила представниця канцлера. Вона підтвердила попередні повідомлення німецьких ЗМІ про травму Шольца.

У зв’язку з травмою Шольц скасував запланований на неділю передвиборчий виступ у південно-центральній землі Гессен.

«На жаль, канцлер Олаф Шольц змушений скасувати свої зустрічі в Гессені цієї неділі 3 вересня через невеликий нещасний випадок під час занять спортом»,– заявила представниця німецького канцлера.

Шольца очікували в Бад-Гомбурзі, де він мав допомогти провести агітацію за кандидатів, які балотуються від його Соціал-демократичної партії (СДПН) на виборах до парламенту землі Гессен 8 жовтня.

Серед них Ненсі Фезер — головна кандидатка від Гессену, міністерка внутрішніх справ, яка хотіла б стати прем’єр-міністром землі, розпочне свою кампанію, як і планувалося.

Зазначимо, що цей захід є досить важливим для представників Соціал-демократичної партії, оскільки станом на зараз майже три чверті німців незадоволені роботою правлячої коаліції на чолі з канцлером Олафом Шольцем.

Як свідчать дані опитування інституту YouGov, лише 23% респондентів задоволені роботою коаліції, до якої входять СДПН, «зелені» і Вільна демократична партія. Понад дві третини з майже 1300 респондентів заявили, що не довіряють Шольцу у вирішенні найбільш нагальних проблем Німеччини, зокрема, слабке економічне зростання, високу інфляцію та падіння ділової довіри.