Президент Росії Володимир Путін висловив свою позицію стосовно ситуації з Україною, називаючи її не просто політичною, але й питанням життя та смерті для його країни.

Ці заяви були зроблені у рамках інтерв’ю, яке президент надав російському пропагандисту Павлу Зарубіну. Тож хіба такі заяви лідера рф не вказують на те, що він визнає неминучість краху країни-агресорки після підписання капітуляції? Очевидно, що так.

«І росіянам, і людям за кордоном важливо розуміти наші настрої, зрозуміти, наскільки чутливе і важливе для нашої країни те, що відбувається навколо України», — підкреслив у розмові Путін.

Водночас, на його думку, для Заходу війна в Україні є лише «покращенням свого тактичного становища».

«А для нас це доля, це питання життя і смерті. Я хотів би, щоб люди, які це слухали, зрозуміли це», — наголосив російський лідер.

Цією заявою очільник Кремля відповів на запитання про двогодинне інтерв’ю, яке він дав скандальному американському журналісту Такеру Карлсону близько тижня тому.

Нагадаємо, це не єдині цинічні заяви путіна останнім часом. До прикладу, нещодавно лідер росії заявив, що шкодує про те, що не напав на Україну раніше.

«Єдине, про що ми можемо шкодувати, — це про те, що не почали активних дій раніше», — сказав він.

Черговий акт цинізму, чи не так? Однак якщо на початку повномасштабного вторгнення Путін озвучував подібні тези без особливого остраху, то тепер в них чітко читається посил, що він розуміє — армії РФ перемоги не здобути, а самому йому навряд чи вдасться дожити хоча б до переговорів. Час тікає!