Кандидат в нардепи від Слуги народу і гендиректор холдингу 1+1 media Олександр Ткаченко допустив, що може очолити міську владу Києва.

Про це пише НВ.

“Ми можемо припускати що завгодно, але життя диктує свої умови. Спочатку не планував, але ситуація сприяє”, – сказав він.

Ткаченко також не виключив, що буде балотуватися на виборах Київради.

“Питання не в тому, хочу я балотуватися або не хочу, а в тому, що ми маємо в Києві. У Києві ми маємо кризу і п’ять років втрачених можливостей. Я не виключаю такого варіанту”, – заявив Ткаченко.

“У Києві – тотальна корупція. Треба буде обговорити з городянами концепцію розвитку міста, але очевидно, що треба відновити народовладдя, адже в місті по суті немає районної влади. Бюджетом столиці розпоряджається навіть не Кличко, а двоє людей – Вадим Столар, Максим Микитась”, – додав він.

Раніше цю інформацію підтверджував і Богдан.

На зустрічах з міським головою Києва Віталієм Кличком керівник Офісу президента Зеленського Андрій Богдан просив мера відійти від інституту “смотрящих”.

За словами Богдана, Кличко сам підтвердив, що не контролює Київраду.

“Він велика людина, але він втратив контроль у Києві. Він підтвердив, що не контролює ситуацію в місті. Він не задіяний у корупції, але іноді він користується можливістю пересуватися приватним транспортом”, – додав Богдан, очевидно, кажучи про розслідування програми “Схеми “про політ Кличка на літаку з Вадимом Столаром і Максимом Микитасем.

Варто зазначити, що Кличка можуть примусово доставити на допит, який він двічі прогуляв. Про це повідомляє юрист, колишній перший заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Портнов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Друзі, Кличко повторно не з’явився на допит, призначений сьогодні на 14-30, розмістивши фото, що він в США. Закон передбачає клопотання до суду про примусовий привід фігуранта. Чекаємо жовтий бобик. Закон один для всіх”, – написав Портнов.

Як повідомлялось раніше Кличко полетів до адвоката Трампа скаржитися на Зеленського.

Кабінет Міністрів на найближчому засіданні розгляне подання на звільнення з посади голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віталія Кличка.