Схоже, що Арахамія мав рацію щодо настання парламентської кризи — зараз ми це можемо прямо спостерігати на прикладі фракції від Президента.

За отриманою інформацією з джерел ЗМІ і тг-каналів, все більше депутатів від партії «Слуга народу» висловлюють бажання достроково покласти свої повноваження.

 «Раніше говорили, що приблизно 20 людей хочуть скласти мандат і написали офіційну заяву. Зараз охочих піти значно більше, але їх просто не відпускають. Блокується на рівні керівництва фракції…. Зараз ситуація всередині навіть гірша, ніж у січні 2022 р. Якщо говорити про нашу фракцію — якийсь хаос постійний, кожен займається чим хоче, каже, що йому заманеться , А керівництво взагалі забило, їм нецікава наша думка ні з якого питання.. У тому числі, що ми думаємо з того чи іншого питання». На нашу думку взагалі не зважають, але зате постійно якісь погрози на кшталт «несете відповідальність перед людьми». Це вже всіх тупо дістало», — каже джерело у фракції.

Згідно з його висловленими думками, багатьох депутатів турбує ситуація на фронті та реалії війни, і вони починають сумніватися у швидкій перемозі України. Звісно, як же крається серце за ЗСУ у чинуш, що протирають штани! Так болить за Україну? То йдіть воювати!

Також, опитаний нардеп зазначив, що остання зустріч президента з монобільшістю вплинула на бажання багатьох депутатів від «Слуги народу» скласти свої мандати достроково. Схоже, Зеленський дав нормального жару чинушам, від яких жодної користі і ті відкопилили губуц та надулися.

 «Ну, грубо кажучи, ні перспектив, ні політичного майбутнього у нашої фракції немає. Так і сенс тоді нашого перебування тут? Просто, щоб кнопку натискати за наказом зверху. Багатьох це демотивувало ще більше, внутрішній настрій зараз — смута і безвихідь»,-бідкається нардеп. 

Цікаво, а чим займатимуться депутати після складання своїх мандатів?  Певно, що одразу кожний повалить на передову і робитиме все, щоб перемога настала швидше — принаймні хочеться так думати. Чи хтось наважиться виїхати за кордон і чекати перемоги ззовні? Так чи інакше депресія в парламенті продовжується, а поки — виконуйте якісно свою роботу, шановні депутати.