Президент Володимир Зеленський прийняв рішення, що робити із заявою на звільнення секретаря РНБО Олександра Данилюка.

Президент України Володимир Зеленський збирається підписати заяву секретаря РНБО Олександра Данилюка про відставку, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Після серії консультацій в суботу і неділю президент прийняв таке рішення», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Олександр Данилюк вирішив піти з посади секретаря РНБО після того, як Володимир Зеленський особисто виключив його з української делегації в США. Про це повідомляють журналісти з посиланням на свої джерела.

Зокрема, пресі вдалося з’ясувати, що президент особисто викреслив Данилюка зі складу офіційної української делегації для поїздки в США. Передбачається, що саме це стало для секретаря РНБО «останньою краплею».

У той же час відзначається, що це не офіційна версія, а в уряді поки не розкривають справжні причини відставки Данилюка. Крім того, досі залишається невідомим, чи підпише президент його заяву.

«Відповідну заяву Олександр Данилюк написав на ім’я Президента України перед початком робочого візиту Володимира Зеленського до США для участі в 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Президент розгляне її по поверненні в Київ», — прокоментували ситуацію у президента Володимира Зеленського.