Перші електронні сервіси почнуть працювати до кінця осені 2019 року, їхній перелік будуть розширювати; протягом трьох-п’яти років усі державні послуги планують зробити доступними в онлайн-режимі, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на презентації бренду проєкта “держава у смартфоні” – порталу та програми “Дія”.

27 вересня віцепрем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував бренд проєкту “держава в смартфоні” – портал і додаток “Дія”, трансляцію вели на YouTube-каналі відомства.

Як повідомив у Facebook Андрій Федорів, власник міжнародного креативного агентства Fedoriv, яке розробляло бренд, “Дія” – це додаток і сайт, які об’єднають у єдиному електронному вікні всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу.

За його словами, цей портал має “максимально спростити” взаємодію українців із державою.

Перші електронні сервіси почнуть працювати до кінця осені 2019 року, повідомив на презентації Федоров. Він додав, що список будуть постійно розширювати і протягом трьох-п’яти років” 100% послуг, які надає громадянам та бізнесу держава, перейдуть в онлайн-формат.

“Перше, що ми робимо, – створюємо кабінет громадянина. І вже за кілька місяців у вас з’явиться можливість подивитися, що про вас знає держава. Ви зможете побачити ваш цифровий паспорт, яка у вас нерухомість, і найголовніше – отримувати повідомлення, якщо з якогось відомства хочуть використовувати, подивитися ваші дані”, – заявив віцепрем’єр.

Сайт “Дія” поки запустили в бета-версії.