Біля Херсона окупанти вже влаштовують конфлікти між собою. Повідомляють навіть про перестрілки.

Під Херсоном почалася “третя чеченська війна” між кадирівцями та загонами міноборони росії. Про це розповів колишній депутат російської думи Ілля Пономарьов.

За його словами, причина розбірок поки не відома, але стріляють окупанти один по одному добряче.

Бажаємо успіху обом сторонам,– написав Пономарьов.

ЗСУ просунулись на Півдні до кількох десятків кілометрів. Військові продовжують звільняти міста та села Півдня від російських загарбників. Назви населених пунктів поки не розкривають.

Херсонський активіст Володимир Молчанов розповів, що російські окупанти так само тікатимуть з Херсона, як і зараз з Харківщини. Логістика в них не покращилася.

Чим відрізняється ситуація на Херсонщині. Це тим, що в тилу у них поки немає ЗСУ, а на передовій – непогані укріплення. Але завершиться все тим, коли в них скінчаться боєприпаси. Тоді вони так само вчинять “жест доброї волі”, –наголосив Молчанов.

За деякими даними, нещодавно окупанти проїхали двома легковими автомобілями по Антонівському мосту. Але це був скоріш “жест відчаю”. Окупанти підкидали дошки на ями, щоб більш-менш безпечно проїхати. Уся переправа зайняла для них цілу годину.

До речі, у напрямку окупованого Криму нещодавно помітили інтенсивне переміщення окупантів автобусами.

В ОК “Південь” 12 вересня повідомили, що ситуація залишається складною, але контрольованою. Ворог веде повітряну розвідку, продовжує вогневе ураження позицій наших підрозділів, намагається відновлювати втрачене положення, маневрує військами, імітуючи прибуття резервів.