Глава офісу Президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю виданню “НВ” заявив про те, що у президента відсутні будь-які контакти і зв’язки з одіозним олігархом Ігорем Коломойським.

Він зазначив, що Зеленський – це перший президент України, який “показав на своєму прикладі, що можна бути абсолютно віддаленим від фінансових груп, від так званих олігархів”.

“Він однозначно будує деолігархічну систему влади. І це сьогодні вже не просто слова, а реальність нашого життя”, – підкреслив Єрмак.

На зауваження журналіста, що у фракції “Слуга народу” є народні депутати, які орієнтуються на Коломойського, він зазначив, що звичайно ж, у величезній фракції на 250 осіб є різні сфери впливу.

“Але знову-таки, у нас давним-давно закінчився рабовласницький лад. Я не вірю в ці фрази і ці інсинуації, що хтось чиясь людина. Мені здається, дуже часто бажане видається за дійсне”, – додав глава ОП.

Він також розповів про те, що Володимир Зеленський не змінився як людина з тих пір, як став лідером держави. При цьому як максималіст він хоче відразу бачити позитивні зрушення і перемоги в управлінні країною.

Якщо такого не відбувається, то це викликає у нього невдоволення – в першу чергу собою. 

“Знаю Володимира Олександровича багато років, він залишився такою же людиною – порядним, дуже чесним, тактовним, добре вихованим, освіченим, яким він і був. Напевно, більш скромної людини годі й шукати … Влада історично змінювала дуже багатьох людей. Вона і сьогодні змінює, у багатьох зносить дах від можливостей, якихось повноважень. Це абсолютно не стосується президента. Він абсолютно не змінився “, – висловив переконання Єрмак.

За його словами, звинувачення на його адресу про те, що він нібито захищає президента від незручної і критичної інформації, – не є правдою. Єрмак зазначив, що так можуть говорити або на щось скривджені люди, або ті, які зовсім не знають Зеленського.

“Цю людину неможливо захистити – у нього допитливий розум, він самостійно приймає рішення. Президент знає все і про все, від найкритичніших і негативних речей. Моя ж задача полягає в тому, щоб не просто доносити і давати йому об’єктивну інформацію. Мій підхід – це завжди давати висновки, конструктивні пропозиції і не боятися, як самому, так і всьому колективу Офісу брати на себе відповідальність “, – пояснив глава ОПУ.

На питання про те, що дратує президента, він сказав, що Зеленський – “максималіст, йому хочеться, щоб позитивні зрушення і перемоги відбувалися щодня”. Тому постійно працює над тим, щоб це було так. Але коли воно пролонгується в часі, у нього викликає це невдоволення – причому в першу чергу собою.

“Він дуже самокритична людина. Президент не терпить зради, непорядності. Він дуже відкрита і порядна людина. І, безумовно, чекає від тих, хто його оточує, таких же вчинків. І третя якість – президент не терпить несправедливості. Принцип справедливості для нього дуже важливий “, – підсумував Єрмак.