Повномасштабна війна може перейти у дипломатичне русло. Проте лише за однієї умови. Путін має відійти до конкретної межі. ЗСУ повинні йти до своїх кордонів. Інакшого варіанту немає, бо тоді Росія повернеться. На цьому наголосив президент Володимир Зеленський.

Президент зауважив, що кінець війни вже зрозумілий. Втім, Україна досі не в НАТО. Відтак виникає питання щодо гарантій безпеки. Якщо Путін повернеться, вони нам знову допоможуть зі зброєю? Чи справді це захистить нас від повномасштабного вторгнення?

Світ має продемонструвати – економічно, санкціями та ізоляцією, – що за агресію потрібно платити. Спочатку відійти на кордон, а потім заплатити.

Президент наголосив, що глава Кремля вбиває людей з обох сторін – не шкодує нікого. Він забирає життя наших людей і посилає своїх громадян на смерть

Тому Зеленський підсумував, якщо Путін відійде до кордонів 1991 року, тоді почнеться можливий шлях дипломатії. Таким чином лише агресор може перевести війну з військового шляху на дипломатичний. До цього моменту українська армія буде рішуче захищати свої землі.

Якщо Україна зупиниться на звільненні територій, які були під її контролем ще 23 лютого, то це не буде фіналом війни.

Володимир Зеленський нагадав, що Україна обміняла свою ядерну зброю на гарантії безпеки, які не спрацювали.

“Чому тільки Україна платить таку високу ціну? Ми вдячні нашим прибічникам, але платимо лише ми”, – додав президент.

При цьому, відповідаючи на запитання щодо наміру нашої країни повернути Крим, він підкреслив, що українці самі ухвалюють рішення про те, куди хочуть піти.