Деякі кандидати в депутати із початку передвиборчої агітації здобули славу серед народу, виборці не забарились: весело жартували над ними в соцмережах

Еротика і приколи на виборах у Львівській області

Напередодні виборів  нагадаємо про найеротичніші і найкумедніші випадки пі час виборчої кампанії з кандидатами в депутати та мери міст на Львівщині.

Зокрема у  Львівську облраду балотується юна білявка, яка полюбляє демонструвати своє тіло. 23-річна дівчина співпрацює з кандидатом у мери Львова Володимиром Гірняком.

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Також у Львові еротично "тролили" Ігоря Васюника. Львів'яни глузували з нього через його гасло "Є два Львова: один для нас, другий напоказ".

Зокрема в соціальних мережах почали з'являтися продовження цієї думки: "Є два Рясних (район Львова), одне – Рясне-1, друге, Рясне-2", "Є дві площі Ринок: одна пл. Ринок, друга – пл. Старий Ринок", "Є два Львова: один старий Львів, другий – Новий Львів", "Є два вуха…"

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 4

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 5

До речі, Ігор Васюник прославився в перший же день своєї виборчої кампанії. Він розмістив на вулицях міста свою рекламу, яка одразу ж стала предметом неабиякого інтересу у соціальних мережах.

Більше того, на сайті "Львівський портал", який пов'язують із братами Васюниками, вийшов матеріал під промовистою назвою "Від першої людини на Місяці до першого господарника на посаді мера Львова", який також привернув глузливу увагу Інтернет-користувачів.

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 6

Що стосується матеріалу на "Львівському порталі", то він навряд чи кого лишить байдужим, адже це шедевр! Взяти хоча б це: "Коли 20 липня 1969 року американський астронавт Ніл Армстронг виголосив знамениту фразу «Це маленький крок для людини і величезний стрибок для людства» і наступної миті, вийшовши із спеціального модуля "Eagle", перший ступив на поверхню Місяця, він навіть не здогадувався, що через неповних два тижні після цієї знакової для людства події у Великому Любіні, що в Городоцькому районі на Львівщині, на світ з'явиться Ігор Васюник – український політичний та громадський діяч, господарник, який цього року заявив про твердий намір поборотися за посаду міського голови Львова".

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 7

Не відставала і партія Садового, яка розмістила агітацію на жіночих грудях. Агітатори  досить креативно підійшли до політичної реклами. 

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 8

А 20-річна кандидат в депутати Львівської облради "креативно" агітувала за себе. У мережах з'явився ролик, у якому вона спочатку розповідає вірш про партію, а потім каже: “голосуйте за Данчук Ольгу Олегівну”.

Ця ж кандидат в депутати на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розмістила відео наради в своєму штабі. Спочатку обговорюється питання відсутності агітаційних матеріалів, і кандидат намагається з’ясувати де промова, аж тут лунає музика з мультфільму “Міньйони “. В цей час кандидат починає реготати, а її помічниця починає зображати героїв мультфільму.

Ще влітку у Львові Ляшка вночі "застукали" з улюбленцем Садового. Ще 27 серпня пізно ввечері в центрі Львова прогулювалися лідери двох відомих парламентських фракцій – Радикальної партії Олег Ляшко та керівник "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк.

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 9

В найвигіднішому становищі карпатські мольфари, вони уже знають, хто стане мером Львова. В Інтернеті з’явилось відео про "козирну бабу". На відео продемонстровано, як начебто карпатський мольфар визначив, хто стане мером Львова.. Зокрема він витягнув карту із зображенням кандидата у мери Львова Оксани Юринець.

Додамо, що саме на цьому каналі у YouTube оприлюднене відео за 2012 рік із хітом "нормальна баба". Під час попередньої виборчої кампанії у Верховну Раду Оксану Юринець позиціонували не інакше як "нормальна баба". Штаб кандидата не заперечував власну причетність до цього вірусного ролика.

А ще "нормальна баба", балотуючись в мери Львова, стала "CуперДівкою". Колишній львівський губернатор Василь Горбаль розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook цікаве фото політичної реклами. На ньому зображений бігборд кандидата в мери Львова від "Солідарності" Оксани Юринець, більш відомої, як "нормальна баба". На борді залишилися сліди попередньої реклами, таким чином, що Юринець фігурує, як "cупердівка".

Еротика і приколи на виборах у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО) - фото 10