648553_w_300

Арешт депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука за підозрою у хабарництві поставив чорну пляму на репутації фракції.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політтехнолог Денис Богуш, передає Корупція.Інфо.

"Партія Ляшка- майданна. Вона прийшла до влади на крові Небесної сотні. І раптом стає відомо, що її депутати беруть хабарі. Як за Януковича. Питання у тому, що до Радикальної партії більше вимог населення. Вони жорсткіші, бо лунали з трибун Майдану. Затримання Ігоря Мосійчука поставило чорну пляму на репутації всієі фракції. Чесні депутати захочуть піти з неї",- заявив він.

На думку експерта, поступово фракція Радикальної партії розпадеться.

"Під впливом політичної боротьби партія Ляшка розсіюватиметься і розвалюватиметься. Над цим посилено працюють різні фракції. Ще не один депутат вийде з її числа. Фракція знаходиться у стані постійного пресингу. І з боку влади, і з боку населення. Ключові люди Ляшка замішані у корупції. Люди вірили у порядність "радикалів", приєднались до політсили. А тепер їм просто гидко там знаходитись", – зазначив Богуш.

Він наголосив, що рейтинг Радикальної партії на місцевих виборах знизиться.

"Суспільство обурене корупційними скандалами членів фракції. По регіонам всі женуть з посад хабарників. А у Верховній Раді йде відкрите грабіжництво. Ще нахабніше, ніж за Януковича. Рейтинг партії Ляшка на місцевих виборах зменшиться. Врятувати їх може правильний піар-хід. Вони можуть заявити, що на них тисне "злочинна влада" Порошенка. Оголосити Мосійчука політв'язнем. Це може підняти Ляшка в очах населення", – додав політолог.