Сьогодні Печерський суд Києва повинен був обрати запобіжний захід Петру Порошенку. Прокуратура вимагала взяття екс-президента під варту – з правом вийти під заставу в 10 мільйонів гріен. Однак уже на засіданні прокурор заявив більш м’яку міру запобіжного – особисте зобов’язання з забороною виїжджати за кордон.

Порошенко підозрюють в перевищенні влади, коли він продавив в заступники глави Служби зовнішньої розвідки свого ставленика Сергія Семочко. Санкція статті – від семи до десяти років колонії. Підозру оголосили ще 10 червня, суд чомусь відбувається через тиждень. Що дозволило Порошенку підготувати масштабний мітинг своїх прихильників.

Печерський районний суд Києва відклав розгляд питання про обрання запобіжного заходу Петру Порошенку. Наступне засідання відбудеться 1 липня о 14:00.

Крім того в залі суду в якості групи підтримки були помічені колишній генпрокурор Юрій Луценко і його “красуня”-дружина – Ірина Луценко.

Як пише тг-канал Ivko.Live- Підтримувати Гетьмана вирішили і «гастролери» з Лондона сім’я Луценків.

А тг-канал Спостерігач назвав подружжя Луценків найважливішими глядачами на суді.

Відзначимо, що після відходу з Ради Ірина Луценко виглядає вже не так модно. Вона була одягнена в чорну футболку і сірий брючний костюм. А ось сліди пластичних операцій на обличчі нікуди не поділися – але роки беруть своє і Жінка 3 тисячоліття вже помітно здає. Особливо це помітно по очах, які вона відкриває ледве-ледве.

До слова, Ірина Луценко у себе на сторінці поділилася кадрами з залу Печерського суду і в своїй манері звинуватила владу у переслідуваннях.