Суд розглядає клопотання Генпрокуратури, яка вимагає залишити екс-регіонала під вартою ще на два місяці.

Суд над Єфремовим тривав понад 4 години. Сьогодні розглядали клопотання Генпрокуратури щодо подовження утримування політика під вартою ще на два місяці, оскільки ще не завершилось досудове розслідування, передає Корупція.Інфо.

Захисники Єфремова заявили, що Генпрокуратура не має права займатися цією кримінальною справою, бо це діло НАБУ.

Адвокати екс-регіонала намагались виправдати Єфремова та звести на нуль всю його кримінальну справу. Вони також стверджували, що всі зібрані матеріали не можуть розглядатися в суді, тому що вже вийшов двухрічний строк цього провадження.

У своїх поясненнях адвокати обмовилися, що Єфремов, перебуваючи під слідством прокуратури, протягом 2016 року покидав Україну 11 разів. На їхню думку, це підстава повірити екс-регіоналу, що він не буде тікати з країни, та відпустити його з під варти.

Суддя відхилила більшість клопотань.

Сам Єфремов заявив, що не отримав жодних конкретних звинувачень від прокурорів, тому не розуміє, чому він досі сидить за ґратами.

Всі учасники судового процесу зараз переглядають кримінальну справу, яка складається з 1000 сторінок, вміщених в 4 томах. Скільки триватиме цей процес – поки невідомо.