ae5c6ef-7cf9630eea4511e1a2ce22000a1c86dc-7-mr3m02idfcszyr70ao1cvbn3ybxpd7uims2e5aj66c

Дружина харківського градоначальника, незважаючи на те, що є активним інтернет-блогером, для багатьох, і нас в тому числі, залишається загадкою.

Ще кілька років тому харків'яни, побачивши на заходах поруч з Геннадієм Кернесом яскраву блондинку, задавалися питанням – а хто це?

Дивно було бачити ці питання на місцевих форумах, в той час, як мер Харкова вже активно вів свою діяльність. Однак його дружина до пори, до часу трималася в тіні.

Проте, навіть за ці кілька років, коли Гайсинська стала зіркою Інтернету, завдяки своєму фотоблогів, з нею відбулися разючі зміни – вона не тільки стала стрункішою, хоча пишечкою її і раніше назвати було не можна, але дивним чином змінилося і її обличчя.

Гайсинська виклала в мережу свій дитячий знімок, який однозначно дав нам можливість встановити – дружина Кернеса частий гість пластичного хірурга.

Ми показали її фото одному з косметологів провідної української фірми, що займається питаннями збереження жіночої краси. І наші здогадки підтвердилися.

"Верхня губа у неї зроблена Філер або силіконом, очки і лоб, схоже," заблоковані "(від зморшок – Ред.) Ботулотоксином, ніс – пластика! – Говорить фахівець. – Щодо грудей нічого не можу сказати – не знаю, яка була до цього, але можливо була пластика на підтяжку грудей, якщо вона вигодувала двох синів!

От мене ще вилиці трохи бентежать. Вона точно щось робила з ними – або натягала особа або ставила філери ".