Нещодавно в ефірі “Україна 24” Комаровський назвав головне досягнення президента Зеленського.

Так на думку відомого лікаря, основним досягненням української влади в період президентства Зеленського є цифровізація.

“Цифровізацію – однозначно. Це міністерство, мені здається, що [міністр цифрової трансформації України Михайло] Федоров однозначно на своєму місці. Ось це класний кейс”

Не забув він й про програму “Велике будівництво”, але хоч результати також вражають, Комаровський зауважив, що про результативність цієї ініціативи можна буде сказати лише після закінчення каденції.

“Коли я як людина, яка регулярно мотається на автомобілі між Харковом і Києвом, бачу, як будується ця дорога, мені хочеться сказати, що це круто і плюс. Але потім, напевно, при наступній владі ми зробимо аудит і дізнаємося, плюс це чи мінус”.

Лікар також шокував всіх звісткою про те, що свого часу Зеленський пропонував йому посаду міністра, а після – депутатський мандат, але медик відмовився.

“Мої відносини з Володимиром Олександровичем абсолютно дружні… Коли Володимир Олександрович збирався в президенти, ми з ним зустрілися в Харкові. Я сказав, що завжди готовий підказати. Бути тим, хто радить, я однозначно можу… Володимир Олександрович мені телефонував, кликав у команду, кликав у міністри. Я сказав, що організація охорони здоров’я – це не моє, але я завжди можу бути поруч як людина, яка завжди може сказати, що стоїть за цією темою в медицині – медична наука, користь для людей чи бізнес? Я відмовив йому”

Та завершив:

“Я сказав – ні в яких депутатах немає сенсу, навіщо мені потрібні депутати? Я можу давати свої поради, тому ми зійшлися на посаді позаштатного радника… Про те, що я буду міністром, говорили всі, крім мене. Я в міністри не збирався”

До слова, Комаровський висловив думку, що народним депутатам України варто було б більше дізнатися про епідемію коронавірусної інфекції, щоб проводити правильну інформаційну політику у цьому плані.

“Усе іноді робиться (не хочеться про це у програмі говорити) через дупу. Коли “слуги” рвонули у Трускавець… у мене одразу виникла ця думка: “Ви збираєте людей, які, за великим рахунком, на піку публічності, які носяться по всіх ток-шоу, які спілкуються з купою людей”. […] Людям, які знаходяться на вістрі інформаційного поля, треба як “Отче наш” знати, що таке добре, що таке погано, відповідати на ті самі запитання”, – сказав медик.

За його словами, “було б дуже розумно, якби хтось із Офісу президента або з керівництва партії “Слуга народу” просто сказав би: “Євгене Олеговичу, ми тут усі збираємося, можна, ви приїдете та дасте нам інструкцію, як розмовляти, як розповідати про вакцинацію, які є питання, які спірні проблеми?”.

“Що зараз хвилює людей найбільше? Звичайно ж, тема коронавірусу. Вона страшно актуальна, причому осінній спалах напевно переможе весняний за напруженістю. Особливих сумнівів уже немає”, – пояснив Комаровський.

Він навів як приклад свій виступ на сесії Харківської міської ради.

“Я був у Харківській міськраді та відповідав на запитання депутатів. Я вважаю, що це було дуже правильно. Ці депутати хоча б знають, як відповідати, коли до них люди звертаються”, – підкреслив Комаровський.

Із серпня 2021 року в Україні знову погіршується епідемічна ситуація. Улітку у країні фіксували менше ніж 2 тис. випадків щодня, у вересні та жовтні показник зріс у рази. У зв’язку з поширенням мутації четверта хвиля COVID-19 в Україні почалася раніше, ніж прогнозували, заявляв 11 жовтня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.