Не суперник ти мені, засмаглий клоуне!

Засмаглий клоун, який виконував у минулому роль “президента Медведєва”, вимагав від США, щоб вони ставилися до Росії, “як раніше до СРСР”, тобто як “до рівноправного суперника, з яким, без сумніву, необхідно рахуватися”. Пише російський соціолог Ігор Ейдман у Фейсбук.

Далі подаємо без змін:

Уявляєте, бродячий алкаш домагається до перехожих, вимагаючи поваги. Чому вони, заткнувши носи, намагаються швидше пройти повз? Чому вони не визнають його “рівноправним суперником”, а боляче б’ють палицею, як шолудиву худобу? Медведєв і Ко не розуміють цього і щиро обурені. Адже начебто все як у СРСР. І бомби атомні є, і шпигуни з отрутами, і нафта з газом. Але на рівних із ними говорити не хочуть. Не поважають і не бояться.

А річ-то ось у чому. Радянські вожді не залежали від західних країн. У них не було виноградників у Тоскані, офшорів на островах, будинків і дітей у Лондоні. А у Медведєва та інших нинішніх російських начальників усе це в тому чи іншому вигляді є.

Самі вони сидять у Росії, а найцінніше, що у них є, – на Заході, який будь-якого моменту може зачинити двері й прищемити їхнє “чоловіче достоїнство”. Ось тому путінський режим не бояться, не поважають і рівним суперником не вважають. А вважають дрібним і сцикливим хуліганом, якого будь-якого моменту можна взяти за яйця.

Захід досі не зробив цього тільки тому, що таке вразливе, залежне становище російської верхівки йому вигідне. Однак рано чи пізно Путін, Медведєв і Ко можуть усе-таки нарватися, і тоді двері зачиняться. Уявляю, як вони будуть вити від болю.

Не соперник ты мне, загорелый клоун!

Загорелый клоун, исполнявший в прошлом роль “президента Медведева”, потребовал от…

Опубликовано Игорем Эйдманом Воскресенье, 25 апреля 2021 г.

Варто зазначити, що напередодні Великобританія і США попередили президента РФ Володимира Путіна, що Москва заплатить “високу ціну”, якщо російські війська почнуть вторгнення в Україну. Про це глава британської розвідки МІ6 Річард Мур розповів у інтерв’ю Times Radio.

“Росія абсолютно не сумнівається в позиції Великобританії щодо цього питання. І вони абсолютно не сумніваються в тому, якою є позиція адміністрації [президента США Джо] Байдена щодо цього питання, тому що канали [комунікації] відкриті”, – підкреслив Мур.

Глава британської розвідки зазначив, що концентрація російських військ біля кордону з Україною була найбільшим нарощуванням військової присутності з часів холодної війни та її метою було – відвернути увагу населення від поганої економічної ситуації у РФ.

Він підкреслив, що РФ зараз переживає “надзвичайно складний період”.

“Росія – держава, яка об’єктивно слабшає в економічному і демографічному плані”, – додав Мур.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.