Легіон «Свобода росії» повністю захопив Тьоткіно в Курській області рф.

Про це повідомляють ЗМІ.

Також в мережі легіон “Свобода Росії” опублікував відео зі знищенням БТР на території РФ. Як згодом уточнили бійці, це сталося у селі Тьоткіно.

Одне із видань, геолокувало відео легіону “Свобода Росії” з ударом по російському БТР. Як з’ясувалося, бронемашина була розташована у центрі Тьоткіно в Курській області на вулиці Леніна між будинками 162 та 164 (точні координати).

Пов’язаний із “Легіоном “Свобода Росії” Ілля Пономарьов стверджує, що до Курської та Білгородської області зайшли РДК та “Сибірський батальйон”. Він називає це “спільною операцією” добровольчих сил.

Легіон “Свобода России” РДК та Сибірський батальйон увійшли в Курську та Бєлгородську області РФ в рамках спільної операції. Прикордонна Лозова Рудка у Бєлгородській області повністю під контролем визвольних сил. У Тьоткіному Курської області зараз йде стрілецький бій”, – стверджує він.

Також, за інформацією Іллі Пономарьова, який пов’язаний із “Легіоном “Свобода Росії”станом на зараз прикордонна Лозова Рудка у Бєлгородській області повністю “під контролем сил визволення”. Також бої тривають у Теткіно Курської області.

За словами місцевих, активні бої також тривають у Грайвороні, Березовому, Горьковському, Бєлгороді, Шебекіно та Козинці Бєлгородської області.

“Сибірський Батальйон”, який бере участь у боях на території Росії, повідомив про запеклі бої між ними та силами Путіна.

“Раніше ми говорили, що повалити злочинний диктаторський режим у РФ мирно не вдасться. Його можна усунути лише зі зброєю в руках. Цієї ночі ми розпочали виконання обіцянки. Ідуть запеклі бої на території РФ”, – йдеться у повідомленні на телеграм-каналі.

Зауважимо, раніше бійці легіону “Свобода Росії” показали, як у ніч проти 12 березня перейшли російсько-український кордон. На відео видно, як танки у темну пору рухаються ґрунтовоюю дорогою. Російські добровольці стверджують, що вони перетнули кордон та зайшли на територію РФ. Цікаво, що їм ніхто не чинив спротиву. Вони спокійно заїхали на території Російської Федерації.

“Танки бруду не бояться. Перейшли Рубікон. Перетнули кордон”, – підписали у тексті до відео.

Тим часом бійці РДК опублікували нове відео з українсько-російського кордону.

“Ну що ж друзі, РДК знову на вістрі атаки. Армія Кремлівського режиму кидає зброю навіть не розпочавши бій. Якщо ви чекали, щоб приєднатися до нас – це той самий момент. Слідкуйте за подробицями”, – йдеться у описі під відео.

Нагадаємо, що сьогодні бійці легіону “Свобода Росії”, “Російського добровольчого корпусу” та Сибірського батальйону здійснили прорив кордону РФ з боку України. При цьому, як показано на відео, вони використовували важку техніку, зокрема танки.

Тим часом у місцевих жителів паніка.

Своєю чергою представник ГУР Андрій Юсов в коментарі РБК-Україна заявив, на території Росії бійці діють як самостійні підрозділи і, ймовірно, зараз йде їх спільна операція. Він заявив, що вони як громадяни Росії мають на це повне право.

“Легіон “Свобода Росії”, РДК, “Сибірський батальон” на територїї так званої Російської Федерації діють автономно, як самостійні структури та організації, виконуючи свої суспільно-політичні задачі”, – сказав він.

Юсов додав, що, ймовірно, зараз мова йде про спільну операцію даних структур на цій території.

“Зрештою, вони громадяни РФ та мають на це повне право”, – констатував розвідник.