Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак наголосила, що після її звільнення, боротьба з корупцією в будівельній сфері триватиме. Про це Бабак сказала у вівторок під час виступу у Верховній Раді перед ухваленням рішення про її звільнення з посади.

“Я попросила це слово для того, щоб сказати тим людям, яких я би назвала сьогодні “злопихателями” в будівельній сфері, які опутали її, як спрут і, думаю, хотіли би дуже радіти на моїх кістках після цього звільнення – не вийде”, – сказала Бабак.

Вона додала, що правоохоронні органи розпочали системну боротьбу з тими, хто через “різні клани намагається розгойдати ситуацію як в Офісі Президента, так і в уряді, і спекулюють на цьому”.

“Правоохоронні органи бачать те, що зараз через підставні організації намагаються звільняти людей в ДАБІ. Підставними я називаю сьогодні “кишенькові” громадські організації типу “Стоп свавілля”, “Громадська правда”, – сказала Бабак.

Урядовець наголосила, що її звільнення не означає, що Президент припинив боротьбу з корупцією в будівельній галузі, і вона триватиме: “Бійтеся – вам не буде місця в будівельній галузі!”.