У зв’язку з тим, що підрозділи легіону “Свобода Росії”, Російського добровольчого корпусу та “Сибірського батальйону” сьогодні вранці, 12 березня, перетнули українсько-російський кордон і зайшли на територію РФ, оточення президента Росії Володимира Путіна в повній істериці, страху. Тому не виключено, що це саме оточення рано чи пізно з’їсть один одного. Це лише справа часу.

Про це розповів ведучий каналу Ходорковський Live Сергій Асланян, зауваживши, що тут ситуація схожа з Йосифом Сталіним. У ті часи так само люди доходили до його оточення, вислуговувалися, “кидали до його ніг мільйони жертв”, а потім були просто ліквідовані.

Як наголосив Асланян, в оточенні цих правителів завжди панує страх. Ніхто не має впевненості, що він завжди перебуватиме у цьому колі.

«Завжди в оточенні “генсека”… Неважливо Путін це чи Сталін. Там має бути паніка, яка переходить в страх. Усім страшно. Ніхто не може бути впевненим, що він назавжди друг. Навколо Путіна такі самі події відбуваються. Хтось свій, хтось чужий. Хтось яструб, хтось голуб», – сказав Асланян.

Він зауважив, що Путін – абсолютно прохідна фігура в історії. Його посадили на чолі Росії – і вияснилося, що у нього є замашки «великого та єдиного правителя». Але зрештою усе його оточення колись просто перегризеться.

«Атмосфера та умовний поділ на яструбів та голубів завжди є. Ці люди ліквідують один одного без нас. Перегризуть один одного. Це – гарантовано», – підкреслив Асланян.