Оскільки відомство Державної фіскальної служби вийшло з-під впливу Петра Порошенка, то досить швидко новий керівник ДФС Мирослав Продан став мішенню атак Банкової.

Про це у своєму відеоблозі "Чесна політика" розповів народний депутат Сергій Лещенко.

За словами Лещенка, прем'єр-міністр Володимир Гройсман на наступний же день після вручення Насірову підозри домігся не тільки відсторонення його від посади, а й призначення замість нього свого вінницького соратника Мирослава Продана.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Лещенко сказав, що Продан став виконувачем обов'язків всієї ДФС, навіть не будучи повноцінним заступником Насірова, а лише виконувачем обов'язків заступника.

Тому, оскільки грошове відомство пішло з-під впливу Порошенка, досить швидко новий керівник ДФС став мішенню атак Банкової. Проти нього знімали сюжети телеканали, підконтрольні Порошенку, а президентська адміністрація вимагала повернути їм доступ до реєстру компенсації ПДВ, хоча незрозуміло, як це взагалі належить до повноважень президента,
– заявив нардеп.

"У підсумку, протистояння навколо податкової тривало до літа 2018, коли на сцену вийшли співробітники наближеного до Порошенка департаменту "К" СБУ, які зібрали компромат на Продана і навіть на самого Гройсмана", – додав Лещенко.

Окрім того, Сергій Лещенко вважає, що напад на активіста Олега Михайлика може бути не останнім таким інцидентом, тому що мер Одеси Геннадій Труханов потрібен президенту для забезпечення голосів на майбутніх виборах.

 На владу необхідно чинити тиск у зв'язку з нападом на активіста, одного з лідерів міської організації партії "Сила людей" Олега Михайлика в Одесі. Про це заявив нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко у Facebook. "На жаль, смутні часи триватимуть найближчий рік.

 Насильство над активістами буде продовжуватися, [президент України Петро] Порошенко буде і далі миритися з [мером Харкова Геннадієм] Кернесом і [мером Одеси Геннадієм] Трухановим, які мають дати йому голоси міст-мільйонників, а міністр [Арсен] Аваков вирощуватиме свою армію. Людям, які поставили владу на службу своїх гаманців і сліпих трастів, страшно йти. Тому вони будуть чинити беззаконня", – заявив нардеп. 

Лещенко додав, що влада сподівається "пропетляти", розділивши громадянське суспільство і залякуючи його "рукою Москви". 

"Як депутати ми у понеділок ініціюємо позачерговий прийом у президента і силовиків, а також виїзні засідання комітетів Ради в Одесі. Але однаково головне – це публічний тиск. Вони бояться людей, хоча поводяться так, ніби їм наплювати", – підсумував він.