В Харківській області, а саме в селі Ватутіне перейменують на Залужне. Відповідне рішення ухвалив комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 5 червня.

Про це повідомив нардеп від “Слуга народу” Віталій Безгін.

Він наголосив, що населений пункт буде перейменовано на честь головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Дерусифікація назв населених пунктів в Україні продовжується! Підтримали цілий пакет змін назв, серед якого варто виділити одну: Ватутіне (Харківська область) буде перейменовано на Залужне!
– написав депутат.

Довідково. Ватутіне – село, що розташоване у Нововодолазькому районі Харківської області. Населення становить 1 273 осіб. До 2020 орган місцевого самоврядування – Ватутінська сільська рада.

Додамо, На вулиці Винниченка, в обласному центрі Волині з’явився паб, названий на честь колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

Паб відкрила молода сім’я переселенців зі Святогірська, що в Донецькій області. Остаточно вони переїхали в Луцьк кілька місяців тому і вирішили розпочати тут власний бізнес.

У закладі все присвячене Борису Джонсону, який за період повномасштабної війни став добрим другом українців. Його фото та ім’я зображені на стіні пабу, на полиці стоїть копія керамічного півника, який екс-прем’єру під час його візиту в Україну подарувала харків’янка, а над барною стійкою вогнями світиться легендарна фраза «Добрий день Everybody», яку політик сказав українським військовим.