Венедіктова під час свого звіту в Раді нахабно брехала депутатам і всій країні. Спростовуємо найочевидніше, пише журналіст Віталій Шабунін у своєму телеграм.

По ПриватБанку “Не блокую справу. З НАБУ повне порозуміння. Треба провести експертизу”. Брехня.

Експертизу давно проведено. НАБУ публічно критикує блокування нею підозр, які ще кілька місяців тому їй надіслали. Вручення останніх заблоковано особисто генпрокуроркою.

По Татарову “Було виконано рішення суду”. Брехня.

Сто разів це спростовували – деталі в статті. З останнього Венедіктова морозиться виконати рішення ВАКС про передачу їм матеріалів з ДБР.

По Роттердаму + “Я дуже поважаю незалежність САП, тому прокурора не зміню”. Брехня.

Рятуючи Татарова, Венедіктова ДВІЧІ викидала з провадження САПівців, а тут раптом відмовляється замінити прокурора, який вже ДВІЧІ справу незаконно закривав.

А ще генпрокурорка брехала про провадження Бахматюка, злиті розслідування по депутатах, маніпулювала фейковою статистикою і демонструвала незнання базових норм КПК.

Нормальна така генпрокурорка за свої гроші, як то кажуть.

В інтерв’ю BBC Зеленський заявив: «Якщо зараз діючий генпрокурор, новий генпрокурор… якщо вона не покаже свого результату, їй я дам таку саму відповідь (маючи на увазі звільнення. – Авт.)»

Я так розумію, що описані вище “результати” Венедіктової президента влаштовують.

Особливо, схоже, відмазаний Татаров влаштовує.

Можемо підсумувати, що Венедіктова за рік своєї роботи у ОГП зробила стільки для злиття справ топ-корупціонерів та саботажу правосуддя, що це може неозброєним оком помітити кожен громадянин.

І поки офіс Зеленського терпеливо закриватиме очі на нові промахи Венедіктової, справедливість в Україні буде існувати лише для своїх.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.