Лідер політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Ігор Палиця вимагає переглянути умови співпраці України з міжнародними партнерами.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, де прокоментував умови надання Україні чергового кредиту в 1,2 млрд євро від Євросоюзу.

Він нагадав, що серед цих умов — повернення високих зарплат у наглядові ради державних підприємств та продовження політики Супрун.

“Пам’ятаєте заробітки членів наглядової ради в Укрзалізниці? Окремі з них вже отримали майже 1,5 мільйона гривень за чотири місяці. Далі європейці хочуть передати закупівлі медичних препаратів держпідприємству «Медичні закупівлі України» і створити підконтрольну наглядову раду. Продовження політики Супрун у всій красі. Нам не те, що вакцин від коронавірусу не бачити, а взагалі чекати, поки нам дозволять придбати цілу низку життєво важливих препаратів”, – пояснює Палиця.

Також в ЄС вимагають розширити використання касових апаратів, додає Палиця.

“Саме таке вітання влада передасть малому бізнесу, який ледве оговтується від карантину. Це останній цвях у домовину ФОПів. А куди ж збираються витратити гроші з позики? Не на інвестиції, не на підтримку вітчизняних підприємців, які постраждали від коронакризи? Ні! В уряді кажуть: на підтримку макрофінансової стабільності.

А це означає на погашення попередніх кредитів та заповнення діри в бюджеті, яка з’явилася внаслідок недолугої політики уряду. Ось і наслідок керування некомпетентних людей”, – наголошує нардеп.

Палиця наполягає, що Україна має переглянути відносини з кредиторами.

“Ми, команда “За майбутнє”, вимагаємо припинення антиукраїнської політики. Профани повинні припинити руйнувати країну та грабувати українців. Ми виступаємо за перегляд стосунків з МВФ та іншими кредиторами на вигідних для України умовах. Нам потрібно підтримувати нашого, вітчизняного виробника. Того підприємця, який створює робочі місця та сплачує податки”, – акцентує політик.

Варто нагадати, що 13 липняу ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі «ICTV» народний депутат від Луцька Ігор Палиця зробив різку заяву про тарифи.

«Мені смішно чути, як виступаючі з цієї трибуни переживають, як же ж так надурити інвесторів. Ми ж їм обіцяли, вони вклали, а тепер ми маємо змінити правила гри. Обіцяли, що будуть зарплати в нас європейські, що правила будуть європейські, що податки понизяться – і надурили людей.

Сьогоднішня влада обіцяла рік тому зарплати по чотири тисячі доларів, зниження податків, лібералізацію всього і знову надурили людей. Тобто народ України дурити можна, а перед інвесторами трошки незручно», – розпочав свій виступ політик.

На переконання парламентаря, тарифи слід понизити. Відповідну правку готує депутатська група «Партія «За майбутнє» до другого читання на профільному комітеті.