Україну, в зв’язку з планами уряду забезпечити економічне зростання, очікує дуже непроста історія

Про це заявив депутат від Слуги народу Олександр Дубінський.

«Якщо пам’ятаєте, у нас була така міністр фінансів американська громадянка Яресько, подружка Гонтаревої, яка провела так звану рестуктуризацію українських боргових зобов’язань на 3,24 млрд доларів… Це коли ви свій борг подовжуєте. Треба було віддати через рік, ви говорите, я від дам через 10, але під особливі умови», – заявив нардеп.

І Яресько тоді запропонувала особливі умови кредиторам України. Дубинський зазначає, що вона тоді запропонувала кредиторам, щоб ці 3,24 млрд доларів повернулися кредиторам з дуже великою переплатою в разі того, якщо економіка України буде показувати зростання понад 3%.

«А якщо зростання економіки, як обіцяє Гончарук (прем’єр-міністр України, – Ред.), Його слова – Богу в вуха, складуть ось ті 4, 5, 6, 7,8%, Україна заплатить 9 млрд доларів оверпроцентов на випущені реструктуризовані облігації. Це премія кредиторам за те, що вони погодилися на ту саму реструктуризацію Яресько», – додав Дубінський.

«Реструктуризація – чисте на*балово, яке повинно було створити підстави для таких заробітків. Бідна українська економіка, тобто ми з вами по суті… тому що кредиторам виплачують борги громадяни через податки, які збираються в бюджет, заплатять 9 млрд доларів», – заявив Дубінський.