Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що позачергове засідання зможуть провести тільки після належної підготовки проектів законів, які передбачають заходи протидії поширенню коронавірусу.

За його словами, головним завданням є опрацювання законопроектів, що сприяють розвитку країни і виходу з кризової ситуації.

Про офіційну дату проведення засідання він не сказав, однак висловив упевненість в тому, що воно пройде добре.

“Я впевнений, що засідання пройде нормально. У нас є кілька варіантів його проведення, тобто це може бути як парламент Верховної Ради, так і інші умови. Але в будь-якому випадку депутати будуть забезпечені засобами захисту. Головне – підготувати те, що нам потрібно приймати, і те, що допоможе країні розвиватися “, – сказав Разумков.

А ось різні політичні телеграм-канали не впевнені, що засідання Ради відбудеться взагалі. Справа в тому, що зараз немає конкретних домовленостей ні по бюджету, ні з надзвичайного стану.

Так “Резидент” пише наступне:

“Наше джерело в ОП повідомило, що позачергова сесія на цьому тижні може не відбутися. На фракції Слуга Народу одна з груп впливу готує провокації і скандал, що дуже не подобається Зеленському. Офіс Президента не може зібрати голоси ні під одну ініціативу Кабміну”.

А ось “Розвідник” повідомляє, що зараз Єрмак намагається переконати президента в необхідності введення надзвичайного стану.

“Глава Офісу Президента Андрій Єрмак переконує Володимира Зеленського підписати Указ про введення Надзвичайного стану, для того, щоб Верховна Рада могла його затвердити на позачерговій сесії”.