У російської мови є можливість отримати статус офіційної, тільки за однієї умови

Глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що російську мову можна зробити офіційною на території Донбасу.

За словами соратника президента, для цього слід провести референдум з питанням: “Ми можемо Донецької і Луганської області дозволити розмовляти російською мовою, якщо у нас почнеться мир в країні?” і варіантами відповідей – “так” чи “ні”.

В результаті таким чином Донецьк і Луганськ безперешкодно буде спілкуватися російською мовою.

На зауваження журналіста про силу прецеденту, Андрій Богдан запитав: «Давайте ще угробимо 15000 наших громадян на війні?».

Однак ідея зробити в Україні другу державну мову – главі ОП не сподобалася. Богдан розповів, що він зі Львова і виступає за українську мову і за Україну.

Всі мережі вже активно коментують таку заяву глави ОП України. Варто відзначити, що думки з цього приводу розділилися. Одні вважають, що державною мовою має бути тільки один, інші стверджує, що люди повинні говорити на тій мові який їм зручніше.

“Слава Богу! Нарешті почули!”, “Державною повинна бути тільки одна мова (тільки Українська) а говорити, кому як зручніше, хоч на івриті! Я сам корінний одесит і розмовляю тільки російською! Володька (Зелентрест) точно дограється. .. “,” Люди повинні говорити на тій мові який їм зручніше. “,” Не подобається українське, то нехай їдуть туди, де російське. “,” Не очікувала але думаю без різниці якою мовою говорить людина головне яка душа і серце. людина може говорити і рідною мовою, але бути зрадником батьківщини “,” Дискримінації не повинно бути. У нас є міста де переважають мови згідно їх традиційно усталеній застосування. Я вивчала українську в сільській школі з 1962 року всі предмети в Полтавській обл. Тоді люди розмовляли, як їм було зручно викладати свої думки, а зараз засів і перегин палкі.Я вважаю, що культуру, літературу і мови людина зобов’язана вивчати для свого інтектуального розвитку “, “А коли вже залишать мову в спокої, є закон от і виконуйте його” ,- писали користувачі мережі.