Володимир Зеленський критикував чиновників, дісталося і секретарю однієї з міськрад

Президент України Володимир Зеленський робить візити в різні регіони, де влаштовував “розбори польотів” чиновників. Гарант Конституції вимагав держслужбовців звільнятися, продавати свої автомобілі і працювати на людей, а не на себе.

Так, наприклад, 10 липня на нараді в Борисполі розгорівся черговий скандал. Зеленський зачитав інформацію про те, що член партії «Батьківщина», секретар місцевої міськради Ярослав Годунок був судимий за розбій з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

Тоді президент обурився участі людини з кримінальним минулим в нараді, внаслідок чого він попросив Годунка покинути зал. Глава держави сказав йому фразу, яка вже пішла в народ і використовується в мемах: “Вийди звідсі, розбійнік”.

В кінці засідання Зеленський повернувся до теми з Годунком, оголосивши, що подзвонить главі СБУ Івану Баканову з приводу цього депутата.

Відомо, що до особистої зустрічі Ярослав Годунок підтримував Зеленського. У день другого туру, 21 квітня, депутат запостив в Facebook фото з виборчої дільниці з підписом: «Проголосував за чесного Презедента».

Однак після перепалки в Борисполі він розчарувався в главі держави: «Зеленський продовжує займатися шоу-бізнесом. Він думає, що вся країна – це «Квартал 95».

За словами секретаря міськради, він планує подати позов щодо Зеленського про захист честі і гідності.

Годунок продовжує перебувати в своєму кріслі і не збирається звільнятися. А на трьох своїх сторінках в Facebook він робить пости, пов’язані з боротьбою з корупцією і критикує тепер уже нову владу.

А недавно Годунок “засвітився” в новому скандалі. Про це поінформувала прес-служба прокуратури Київської області. У повідомленні говориться, що 29 серпня секретар в будівлі міськради без пояснень взяв за шию чоловіка і, утримуючи його, почав бити. При цьому Годунок висловлювався нецензурними словами. Коли потерпілий впав, секретар сіл на нього. Слідство триває.