Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що офіційні особи Росії ніколи не погрожували народу України та суверенності держави.

Про це він повідомив на брифінгу після завершення переговорів із держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

«Я хочу ще раз нагадати тим, хто займається аналізом наших публічних виступів, аналізом наших позицій про те, що Росія ніколи вустами своїх офіційних представників не погрожувала українському народу», – заявив Сергій Лавров.

Міністр закордонних справ РФ оминув нарощення російських військ на кордоні з Україною, постійні порушення режиму тиші та інші фактори, що вказують на відкриту агресію Росії.

Замість цього політик наголосив на тому, що «словесно Росія ніколи не погрожувала Україні». Більш того, Лавров заявив, ніби Зеленський «виганяє російськомовних громадян».

«Президент Зеленський, якого взяли під своє крило наші західні колеги, опікуються ним, заохочуючи на будь-які витівки, заявив публічно, що якщо хтось почувається росіянином з громадян України, то нехай він забирається в Росію, а тих, хто на Донбасі протистоїть київському режиму, він назвав не людьми, а особинами», – прокоментував російський політик.

Наголосимо, що Росія 8 рік здійснює гібридну військову агресію проти України: незаконно окупувала частину України – Кримський півострів – та підтримує незаконні збройні формування на Донбасі.

При цьому країна, керована президентом Володимиром Путіним, не визнає незаконність своїх дій.

Лавров постійно повторює тезу про те, що в Україні триває “внутрішньоукраїнський конфлікт” та не визнає присутності військових РФ на Донбасі.