Екс-голова Харківської ОДА Михайло Добкін в політиці став об'єктом насмішок, передає Корупція.Інфо

Таку думку в ефірі програми "HARD з Влащенко" висловив теперішній мер міста, Геннадій Кернес.

"Михайло Добкін пішов не в той бік, не тою дорогою. Мені не подобаються амбіції без підґрунтя. Тобто немає екшена. Є просто якийсь набір слів: "Міша, тобі грошей ніхто не дасть" або ще щось, але це все в перекладі зараз на користь християнських соціалістів. Тобто він там бачить те, що він бачить, а ви цього не бачите, і він це переказує. Усі ці нові течії, усі ці нові підходи вони Добкіна перетворили на такий, знаєте, об'єкт насмішок більшою мірою. Я не можу сказати, що він говорить погано. Я не можу сказати, що він говорить не по справі, але я вам можу сказати одне, що все, що він говорить, лишається без уваги", – сказав він.

Кернес вважає, що Добкіна обманули в політиці. Бентежить і той факт, що зараз екс-мер Харкова хоче співпрацювати із політиками, яких раніше привселюдно критикував.

Популярне: "Будинок його спалили, син лежав у реанімації, побитий": Кандидатура, яку Микола Азаров висуває у президенти України, приголомшила всіх

"Рабинович говорить по справі з точки зору вже тієї структури, що сьогодні стоїть за ним, ми говоримо "За життя". А Михайло Маркович говорить з точки зору свого політичного обману. Його обманули, він це зрозумів. Коли він це зрозумів, він вирішив сам зробити. І ось він іде до того ж, припустімо, Ківі говорить, давай разом працювати. А вчора він говорив ще, що Ківа дурень. Тому якось некрасиво все це", – сказав Кернес.