595315

Генеральна прокуратура України оголосила в розшук і дала дозвіл на затримання 145 колишніх працівників прокуратури Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-центр ГПУ.

«Слідчим відділом управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх працівників прокуратури АР Крим за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада)», – сказано в повідомленні відомства.

Для забезпечення надалі виконання вироку суду щодо можливої конфіскації майна підозрюваних судом було накладено арешт на нерухоме та рухоме майно колишніх прокурорів АР Крим на суму близько 50 млн грн.

Видано постанови слідчого та оголошено розшук підозрюваних, Печерським районним судом міста Києва надано дозвіл на їх затримання.

Необхідно відзначити, що 14.05.2015 та 02.06.2015 щодо 145 колишніх працівників прокуратури АР Крим складені письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто за надання іноземній державі та її представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України).

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно суддів Криму і Севастополя на 200 млн грн. Заарештованими виявилися 122 автомобіля і 149 об'єктів нерухомості. Про це 13 серпня повідомили в прес-службі Генпрокуратури України.