15 січня пройшло, 300 днів, як народний депутат Надія Савченко перебуває за ґратами. Тим часом її сестра Віра почала кампанію збору коштів для участі Надії у президентських виборах. 

Про це вона розказала в коментарі Gazeta.ua.

"Надю возять до лікарні. 14 січня у колінний суглоб ввели гель після операції на меніску, яку провели кілька тижнів тому. На болі не скаржиться. Сестрі продовжують давати ліки.

До неї приїздять люди з різних регіонів. Але не пускають журналістів – нещодавно хотів прийти Дмитро Гордон. Потрапити до камери йому не вдалось.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зараз я повинна реєструвати сестру, кандидатом у президенти бо вона за гратами не може зробити це самостійно. 

Є відчуття, що було бажання осудити її до виборів. Глобальну справу розслідували менше ніж за півмісяця. Адвокати довго знайомились із документами і до виборів закрити Надію не вдалось. Наступна влада також затягуватиме вирок. Шансів, що її випустять до виборів – немає.

Рахунок для збору 2,5 млн ще не відкрили. Але українці з США, Європи вже дають гроші- по 50, 100, 1000 євро. Приблизно маємо $5 тис. Гроші чекають відкриття рахунку. Є українські бізнесмени, які готові підтримати Надію".Відзначимо, що за словами сестри нардепа, Надія Савченко, стараннями державної пропаганди стрімко перетворилася з народної української героїні в агента Москви і божевільну, незабаром буде захована подалі від Києва – справу депутатки передадуть в провінційні суди.

«19 січня розгляд справи закінчується, і вона передається в суд. Велике питання: який суд буде розглядати цю справу? Згідно із законом – той, де скоєно злочин, але злочин не здійснено.

Якщо вірити генеральному прокурору, то повинна була злетіти в повітря Верховна Рада, а це – в центрі Києва. Але я більш ніж впевнена, що вони захочуть заховати цю справу кудись в суд Луганської або Донецької області, подалі від журналістів або міжнародників. 

"Тобто, вони почнуть перекидати цю справу по судах. Звичайно, не кожен суд захоче цю справу брати», – зазначила вона.

Віра Савченко повідомила, що залучені до справи сторони виявляють невпевненість і чекають підсумків виборів.

«Я спостерігаю невпевненість однієї зі сторін, а їх тут не дві і навіть не три. Я спостерігаю невпевненість в ситуації. Вона хитка, і, я так розумію, хтось дивиться, куди ж подує вітер після одних виборів, других, потім будуть треті, місцеві. Тому це говорить про те, що справа політична », – додала сестра підсудної.