Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко приїхав у район пожежі та вибухів на території 6-го арсеналу Міністерства оборони під Ічнею Чернігівської області. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фацебук.

"Перебуваю на місці надзвичайної події в районі населеного пункту Ічня, де стався вибух на технічній території", – повідомив Муженко.

З його слів, на місці НП розгорнули штаб ліквідації, наявними силами та засобами проводяться відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Нагадаємо, о 3:30 надійшла інформація від начальника 6-го арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території. О 3:40 9 жовтня про пожежу та вибухи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області повідомили рятувальників. Територія 6-го арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія – 402 га.

Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. Евакуйовано близько 10 тис. осіб.

Очевидці публікують фото і відео з місця подій в соціальних мережах.

Також, як пишуть в соцмережах місцеві жителі, в першу чергу люди почали евакуюватися з Ічні своїми силами, не чекаючи рятувальників.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також заявив, що терміново вилетів на місце надзвичайної події.

"Надзвичайна подія на Чернігівщині. На місці працює оперативний штаб. Вилітаю туди", – повідомив він в мікроблозі Twitter.

"З 4:22 закрито повітряний простір в радіусі 20 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту припинено", – відзначили в прес-службі Держслужби з надзвичайних ситуацій.

В евакуації брали участь 220 чоловік особового складу та 60 одиниць техніки ГСЧС, в тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 осіб і 39 одиниць техніки, посилені наряди Національної поліції м.Києва та Київської області кількістю 150 чоловік і Національної гвардії – 100 чоловік з підготовленими бронегрупи для патрулювання місця події.

Інформації про постраждалих після вибуху на військовому складі в Ічні в Чернігівській області поки немає. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.