Національне агентство з питань запобігання корупції виявило у міністра ветеранів Сергія Бесараба незадекларовану квартиру вартістю понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомив глава НАЗК Олександр Новіков в ефірі телеканалу ICTV.

“Ми виявили факт недекларування ним квартири, в якій він фактично проживає. У зв’язку з тим, що вартість цієї квартири 2,6 мільйона гривень – це недекларування майна у великому розмірі”, – підкреслив Новіков.

За його словами, в 2020 році НАЗК виявило у чиновників незадекларованого майна на 362 мільйони гривень.

Крім того НАЗК встановило конфлікт інтересів у керівництва ДБР.

Також, як повідомило видання “Корресподент”, Олександр Новіков розповів про конфлікт інтересів у керівництва Державного бюро розслідувань, яке було встановлено Назка. Як виявилося, в. о. ДБР Соколов сам собі виписував премії.

“Ми направили запит про Олександра Соколова, який виконуючи обов’язки директора ГБР виписував сам собі премії, тобто діяв в умовах конфлікту інтересів”, – додав Новиков.

Відзначимо, що про подібну проблему з “забудькуватістю” українських чиновників в Назка скаржилися ще в минулому році. Так, в жовтні 2019 року, агентство направило в суд адміністративні протоколи за 3-х посадових осіб за несвоєчасне подання декларацій і повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.