Днями активісти міста Чорноморськ спільно з представниками Національної поліції затримали шахрая, який називає себе людиною «смотрящего» від мера міста Чорноморськ Валерія Хмельнюка за торгівлею, передает Корупція.Інфо.

Популярне: Розстріл Майдану: суд продовжив розгляд справи екс-беркутівців

Як з'ясувалося, людиною, від імені якого діяв злочинець, виявився не хто інший, як колишній заступник начальника порту «Чорноморськ», права рука екс-директора держпідприємство Юрія Крука – Юрій Сливчук.

Став першим заступником мера Чорноморська, Юрій Крук, в першу чергу розставив всюди своїх людей. Ласий шматок, такий як торгівля в курортному місті, дістався його помічник і соратнику Юрію Сливчук. Про останнього ходять зовсім невтішні відгуки. У порту поговарівали, що саме Юрій Сливчук насправді Керував портом за спиною «боса» Юрія Крука-молодшого, Організовуємо і просувайте всілякі корупційні схеми. Основною метою завжди залишався дерибан порту, роботу над Яким «права рука» Крука проводив, заведіть свої компанії на держпідприємство.

Юрій Сливчук був уповноважений віце-мером Чорноморська наймати «простих хлопців», які б вимогали гроші з вуличних торговців за безперешкодну діяльність. Після гроші ділилися не в рівних частках.

Схема працювала останні три місяці ідеально, адже багато торговців приїжджають до Чорноморська саме на час курортного сезону і не знають місцевих «розкладів». Однак Затриманий напередодні Дмитро Руссу, уродженець села Кароліно-Бугаз Одеської області, не стала приховувати від слідства своїх покровителів. У підозрюваного були вилучені речові докази, гроші, зошит із записами, в Який були вказані імена, торгові точки і суми грошей, які банда Сливчук вимагала з підприємців.

За словами правоохоронців, в даний час проводяться Невідкладні слідчі дії по встановленню повного кола осіб, причетних до кримінальних злочинів і інші обставини у справі. Вирішується питання про оголошенні Зловмисник в підозра по ст. 190 КК України ( «шахрайство»). Дані Внесено в Ердр.

Жителів і гостей Чорноморська, які постраждали від дій шахрая, просять звертатися за телефонами чергової частини відділу поліції міста. Незабаром правоохоронці зможуть набрати Істотний багаж доказів причетності до злочинної схеми Юрія Сливчук.

Колишній заступник начальника Іллічівського порту і так є фігурантом кримінальної виробництва за ч.2 ст.191 ( «привласнення, витрат майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») та ч.1 ст.366 ( «службова фальсифікація») КК України. Працюючи в порту, Юрій Сливчук незаконно привласнювали Юрію Круку зарплату, коли той НЕ Перебував на робочому місці.