Прес-служба співаків стверджує, що жодних політсил не підтримує, й наголошує, що вони ні сном ні духом не знали, що концерт за їх участь організовує політична партія.

Популярний львівський гурт «Dzidzio», який близько 40 хвилин виступав минулої неділі у Хмельницькому, тепер має відхрещуватися від підтримки партії екс-регіонала Олександра Гереги «За конкретні справи». Прес-служба співаків стверджує, що жодних політсил гурт не підтримує, і наголошує, що співаки ні сном ні духом не знали, що концерт організовує політична партія.

Тим часом у соціальній мережі «Facebook» один iз мешканців Хмельницького виставив фото білборда з рекламою концерту, на якому зображено учасників гурту «Dzidzio» та розміщено логотип партії «За конкретні справи». Але піарники музикантів (які співають, зокрема, «Я тепер крутий чувак, маю чорний каділак В мене «Dzidzio» номера, помахай мені, мала…») стверджують, що і про існування цих білбордів їм нічого не відомо. Натомість партії, яку очолює бізнесмен та екс-регіонал Олександр Герега (він родом iз Хмельниччини), що володіє мережею господарських гіпермаркетів і входить до сотні найбагатших українців за версією «Forbes», розголос перед голосуванням на виборах до місцевих рад тільки на руку.Заробітчанство артистів під час виборчих кампаній – досить звичне в Україні. Втім, декому зі співаків воно аукається трохи не десятиліттями. Після літа 2007-го, коли на з’їзді «Партії регіонів» Наталію Могилевську, яка співала «Я сама выбирала этот танец» і танцювала з тодішнім Прем’єр-міністром Віктором Януковичем, частина фанів ігнорувала кілька років поспіль.

Раніше, 2004 року, під час Помаранчевої революції уже покійний Кузьма Скрябін агітував за Віктора Януковича. І мало хто зважав на те, що співак, за умовами контракту з «Інтером», був зобов’язаний брати участь у всіх акціях телеканалу. Донині лунають закиди на адресу Наталії Бучинської з приводу підтримки «Партії регіонів» й «антимайдану», які вона не припиняє спростовувати.

zaxid.net_22_10_2015_