В “Євросолідарності” Порошенка традиційно не упускають можливість похайпіть на крові і покритикувати команду Зеленського. Про це повідомляє Klymenko Time. Ось що вірний багнет Петра Олексійовича, Ірина Геращенко, пише про загострення на Донбасі. Зверніть увагу як розставлені акценти:

“Бойовики сьогодні з 5-ї ранку обстрілюють місця розведення (сил) поблизу Золотого і Новотошковкі. Чи знаєте ви, що з 5 ранку у нас вже кілька загиблих і поранених, а також Україна втратила два наших опорних пункти. Хто буде їх повертати?

Ми вимагаємо, щоб сьогодні до Верховної Ради були викликані міністр оборони, начальник Генерального штабу – і ми почули, що відбувається на фронті поблизу місця розведення. Як в цих умовах можна вимагати ще розведення в Гнутове і готувати в Мінську ще кілька пунктів?

Чому сьогодні з ініціативи Росії відбувається Радбез ООН, а не з ініціативи України, де ми повинні бити Росію за невиконання “Мінських угод”? “

Команді Порошенко треба якось визначитися. То вони заявляють, що хитрий гетьман підписав незручний «Мінськ», щоб потягнути час і «створити з нуля армію». То розказують, що «Мінськ» треба виконувати.