Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що він був в числі тих, хто голосував за санкції проти Віктора Медведчука і Оксани Марченко. Разумков стверджує, що проголосував за рішення РНБО не через Медведчука, а через те, що в список потрапили громадяни Росії.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав експерт Дмитро Марунич.

Він підкреслив, що особлива думка спікера випарувалася, і насправді він міг вчинити зовсім інакше, тому можна говорити про те, що спікер лукавить.

«Він міг проголосувати за санкції проти росіян, але дописати внизу документа, що у нього окрема думка, тому що незаконно оголошувати санкції проти громадян України, тому він утримується. Але для цього потрібно мати хребет, чим, власне, люди і відрізняються від безхребетних », – пояснив Дмитро Марунич.

За його словами, тепер всім зрозуміло, що заходи впливу з боку Офісу президента реально діють.

Ще зовсім недавно Разумков грав в самостійність і на початку лютого голосував проти закриття опозиційних телеканалів, після чого офіс президента запустив інформацію про те, що нібито збираються підписи за відставку Разумкова. Пізніше спікер Ради швидко підлаштується під головну думку і більше не буде дискредитувати лінію партії.

«Загалом, коли це ‘нове обличчя’ буде агітувати за себе як за покращений варіант Зеленського-2019, пам’ятайте, що Разумков – точно такий же як і всі” зелені “. Навіть у дрібницях», – додав Марунич.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.