суд суддя

Харківський суд визнав винною начальника бюро цінового контролю ДП "Укрспецвагон" у завданні 2 млн грн збитків держпідприємству, й амністував її «не відходячи від каси».
Жовтневий райсуд міста Харкова визнав винною начальника бюро цінового контролю відділу матеріально-технічного постачання ДП "Укрспецвагон" за завдання збитків держпідприємству в розмірі 2 млн грн.
Про це кореспонденту Укрінформу розповіли в суді, передає Корупція.Інфо.

"Обвинувачену визнано винною в службовій халатності при проведенні в 2012 році тендеру на придбання техніки іноземного виробництва для утилізації вагонів. Переможцем тендеру стало ТОВ "Дніпро-інструмент", з яким підписано договір на 6 млн 160 тис. грн. Пізніше Держфінінспеція з'ясувала, що на цій закупівлі держпідприємство переплатило 2 млн грн", – зазначили в суді.


Обвинувачена, як стало відомо, порушуючи посадову інструкцію, не розмістила оголошення про торги в міжнародному інформаційному виданні з питань держзакупівель і не з'ясувала ціни інших виробників техніки.
 

"Суд призначив обвинуваченій три роки ув'язнення з позбавленням права на два роки займатися держзакупівлями. У той же час, суд взяв до уваги, що в обвинуваченої є малолітня дочка, і звільнив її від покарання згідно із законом про амністію", – пояснили в суді.