13 травня Бойса і його обраницю Наталі виявили мертвими в Лас-Вегасі

Причина смерті поки не встановлена

30-річний актор Грегорі Бойс прославився на весь світ після епізодичної ролі в «Сутінках». Він зіграв молодого хлопця, який навчався разом з головною героїнею, а потім випадково ледь не збив її. Однак акторська кар’єра тоді була не цікава самому Грегорі, так що він знявся лише в одній короткометражці, а потім зайнявся кулінарією.

Днями журналісти видання People з’ясували, що 13 травня Бойса і його обраницю Наталі виявили мертвими в Лас-Вегасі. Представник прес-служби округу Кларк повідомив репортерам, що причина смерті поки не встановлена. Відомо, що у актора є 10-річна дочка Алайя, а у його коханої – маленький син.

Мама Грегорі не приховує горя своєї втрати. У Facebook вона написала дуже емоційний пост про те, як їй доводиться зараз: «Мені погано, боляче. Мене ніби розірвали на частини. Я повністю втрачена. Я завжди писала і дзвонила тобі, коли траплялося що-небудь, і ти завжди мене заспокоював. Хлопчик мій, чому ти залишив мене? ».

При цьому жінка підкреслила, що на нервовому грунті майже не може їсти і вже схудла на кілька кілограмів. До слова, сам Грегорі одного разу писав у своєму Інстаграме: «Ніколи не думав, що зможу відзначити 30-річчя. Мені здавалося, я зробив у житті досить помилок, щоб не дожити до цього віку ». Правда, тоді Бойс не уточнював, чи про які саме помилки йдеться.