Президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через ранкову стрілянину між перевізниками у Броварах. Про це повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Коментуючи ситуацію у місті, український лідер сказав: “Те, що відбувалося, навіть сутичками не можна назвати. Це нагадувало 90-ті. Хотілося б, щоб ці люди не вийшли на волю. Потрібно, щоб ми знайшли замовників, щоб вони понесли покарання. Також щоб на рівні уряду ми зрозуміли, як допомогти звичайним людям, майно яких постраждало в цій сутичці”.

Очільник МВС доповів президенту, що конфлікт стався між представниками фірм, які займаються пасажирськими перевезеннями у Броварах, і, за однією з версій, може бути пов’язаний з корупційними оборудками з тендерами щодо розподілу маршрутів.

У сутичці брали участь близько ста осіб. Один автобус з озброєними людьми приїхав з Вінниці, інша група на трьох мікроавтобусах прибула зі столиці.

“Київські перевізники покликали так званих тітушок, запросивши їх зі столиці та Вінницької області”, – зазначив Аваков.

Міністр розповів, що на даний час затримано 20 осіб, троє перебувають у лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості. Глава МВС додав, що поліція перебуває в координації з прокуратурою та судом щодо обрання затриманим запобіжних заходів.

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах Київської області відбулася стрілянина, внаслідок якої було затримано 10 осіб. За попередньою версією, відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками.

У свою чергу очільник МВС Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах є відлунням корупції визначення квот перевізників у місті.

На Київщині ввели спецоперацію щодо розшуку п’ятьох автівок, в яких можуть перебувати учасники перестрілки в Броварах.