Двоє дітей президента України Володимира Зеленського навчаються в престижній школі в Києві

15-річна Олександра і 6-річний Кирило ходять в Новопечерську школу.

Олександра зізналася в одному з інтерв’ю, ніби гучне ім’я ніяк не впливає на її шкільне життя: «У школі все вже звикли до мого прізвища, але іноді до мене все ж таки підходять діти з молодших класів з проханням зробити з неї Селфі» . Проте, сам президент категорично проти, щоб журналісти проявляли інтерес до його дітей і приватного життя.

Також в програмі відзначають, що навчання дітей подружжю Зеленських обходиться в майже 25 тисяч доларів на рік (12 000 за одну дитину).

Раніше ми повідомляли, дочка Зеленського Саша прославилася на всю Україну. Дівчинка взяла участь у благодійній акції, відео з’явилося в соцмережі Інстаграм. У кадрі старшокласники «Новопечерські школи», які роздають безкоштовні обіди малозабезпеченим жителям Києва.

Так, учні разом з Олександрою Зеленської приєдналися до благодійної акції «Обід без бід». На одній з точок харчування для людей похилого віку підлітки роздавали гарячі страви, приготовані у їхній шкільній їдальні спеціально для цього заходу. «Дівчинка (Саша Зеленська, – прим. ред) стояла на роздачі в наметі і насипала їжу в тарілки», – йдеться в повідомленні в Інстаграм.