Канада не знайшла підтверджень недавнім звинуваченням Росії щодо ситуації в окупованому Криму, заявив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон.

Про це повідомило агентство "Укрінформ", передає Корупція.Інфо.

"Я стурбований напруженими відносинами між Україною і Росією, а також діями та словами, які сприяють цій напрузі. Ми не побачили ніяких підтверджень недавнім російським звинуваченнями", – сказав Діон.

Він закликав всі сторони проявити стриманість та продовжувати переговори. "У цей критичний час Канада закликає всі сторони уникати провокацій і посилити дипломатичні зусилля", – цитує агентство Стефана Діона.

Міністр закордонних справ Канади нагадав, що Росія незаконно анексувала український Крим і повинна виконувати Мінські угоди. "Канада продовжує засуджувати порушення Росією суверенітету і територіальної цілісності України. Ми тверді у своїй позиції невизнання незаконної анексії Криму. Як і наші партнери і союзники ми наполягаємо на повній імплементації мінських угод, щоб покласти край насильству, досягти мирного і довгострокового вирішення конфлікту на сході України", – підкреслив Стефан Діон.