Колишній народний депутат і екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін передумав балотуватися у Києві і заявив, що буде боротися за крісло мера Харкова на виборах восени 2020 року.

Про це Добкін написав у своєму Телеграм.

“Сьогодні я подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови.

Не хочу тут багато писати про мотиви і причини такого рішення. Скажу лише одне, бажаю Геннадію Кернесу якнайшвидшого одужання і повернення до рідного Харкова”, – пише політик.

Крім того, Добкін звернувся до жителів Києва, адже ще в липні 2020 говорив, що буде боротися за крісло глави Києва: “Спасибі всім, хто підтримував мене, спасибі і тим, хто критикував. У нас все ще попереду!”.

Нагадаємо, Добкін був мером Харкова у 2006-2010 рр. У 2007 році у мережі опублікували передвиборчий відеозапис Добкіна, який йому допомагав зробити тодішній помічник Геннадій Кернес, який після виборів став секретарем Харківської міськради.

Наступним мером Харкова став Кернес, а Добкін очолив ОДА.

У 2014 року Добкін був членом “Партії регінов”. Він навіть балотувався від партії кандидатом у президенти України. На виборах 2014 року Добкін набрав 3,03% голосів. Згодом пройшов до Ради за списком “Опозиційного блоку”.

Колишній регіонал відомий своїми погрозами політикам та критикою революції 2013-2014 рр.

До слова, сьогодні, 23 вересня “Блок Кернеса – Успішний Харків” висунув кандидатом на посаду мера Харкова нинішнього міського голову Геннадія Кернеса.