У Нетішині кількість постраждалих через отруєння у дитячому садочку зросла до 60, із них 44 дитини. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України.

"Станом на 11.00 12.10.2018 року серед дітей та працівників ДНЗ (ясла-садок комбінованого типу) № 6 "Райдуга" м. Нетішин Хмельницької області зареєстровано 60 випадків сальмонельозу, в тому числі 44 дитини", – йдеться у повідомленні.

За даними медиків, у 35 хворих виявлена "сальмонела ентерітідіс".Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Як зазначається, наразі з інфекційного відділення виписано 28 перехворілих, 10 хворих залишаються на стаціонарному лікуванні, 22 – на амбулаторному лікуванні.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що спалах кишкової інфекції стався 4 жовтня. Пацієнти скаржилися на біль в животі, нудоту, високу температуру. У приміщеннях дошкільного закладу проведена дезінфекція. Епідеміологічне розслідування та лабораторні дослідження тривають.