Нардеп Євген Рибчинський у своїй декларації не вказав будинок в США в якому проживає сім'я політика, передає Корупція.Інфо.

У сюжеті програми "Гроші" на телеканалі "1 + 1" йшлося про особняк, який приховує нардеп. За інформацією телеканалу вартість будинку більше 700 тисяч доларів. Про існування нерухомості розповіла якась Валентина Стасишина, яка працювала нянею у Євгена Рибчінкского. Він особисто проводив з нею співбесіду і запропонував працювати в м Іствуд.

Популярне: "Проходитимуть не всі": Техогляд за новими правилами, що потрібно знати українцям

"Будинок дуже великий, на березі озера. Десять величезних кімнат метрів по 50, більше 500 квадратів. П'ять туалетів і десять кімнат, більше тридцяти вікон ", – розповіла Валентина Стасишина.

Жінці пообіцяли зарплату близько 1,5 тисяч доларів на місяць. Але вже на місці Валентина зрозуміла, що працювати треба не тільки нянею, а й домробітницею.

За інформацією журналістів, будинок оформлений не на Рибчінкского, оренда такого особняка в Америці обійдеться в 1,5 мільйона гривень на рік.

"Я не бачу в декларації ніякого нерухомого майна, розміщеного за кордоном України, це означає, що ця інформація з декларації була прихована. Декларуватися має майно, яким декларант або члени його сім'ї володіють або користуються. Якщо хтось позичає гроші дружині, то ця інформація теж повинна бути вказана в декларації ", – зазначила експерт в області декларування майна політиків Олександра Дрік.

За існування особняка говорить і той факт, що сестра дружини нардепа Юлії Валеріївни Валерія Потапова – громадянка Америки.