корб

У своїх перших коментарях журналістам у залі Новозаводського райсуду Чернігова Геннадій Корбан не скупився на жорсткі висловлювання на адресу президента України.

Зокрема, Корбан обізвав Петра Порошенко "баригою, який торгує країною, людьми і дешевими солодощами". Також він заявив, що за ґратами опинився в результаті того, що його "викрали як сепаратиста". Ці та інші коментарі дивіться на відео:

Нагадаємо, судовий процес над лідером партії "УКРОП" Геннадієм Корбаном почався в понеділок, 2 листопада, у Новозаводському районному суді Чернігова.

Незабаром адвокати попросили надати медичну допомогу своєму підзахисному. Корбан також попросив про перерву в засіданні, мотивуючи це тим, що не спав уже більше двох діб.

У перший день засідання в суді змінилися кілька суддів. Спочатку адвокати оголосили відвід судді Олексія Подалюку. До моменту його розгляду слухання під його головуванням тривати не могло. Відновилося слухання з новим суддею Кузьміним. Після цього адвокати почали вимагати документ, який би підтверджував, що цей суддя має повноваження розгляду справи в позаурочний час. Суддя оголосив технічну перерву, щоб вивчити в канцелярії це питання.

Після перерви адвокати заявили новий відвід судді через те, що він не представив документи, що підтверджують його повноваження на розгляд справи в неробочий час. Була оголошена ще одина 20-хвилинна перерва для того, щоб захист оформив клопотання письмово. Слухання справи відновилося під головуванням судді Шипова.

Однак, адвокат Шевчук заявив, що суддя Шипів не є слідчим суддею, в зв'язку з цим захист знову заявив відвід судді. Пізно ввечері Корбан був госпіталізований із залу суду після того, як йому стало погано і вже нова суддя – Наталія Ченцова – повідомила, що засідання продовжиться вутром у вівторок.