вася веселий
 
Після того, як колишній комерційний директор "Укрпошти" Василь Веселий написав у міліцію заяву про те, що ревізори вимагали від нього хабара для голови Держфінінспекції в розмірі 100 тис. доларів, з нього зняли підозру у скоєнні злочину, повідомляє Укрпошта.
Пікантність ситуації полягає в тому, що Веселому було оголошено про підозру у рамках кримінальної справи за фактом безкоштовного вкидання в травні 2014 року через Укрпошту агітаційної продукції за кандидата в президенти Юлії Тимошенко. У той час політрада партії "Батьківщина" очолював Арсеній Яценюк.
Ось що писали про цю махінації ЗМІ:
“У Києві очолювали цю злочинну схему новий керівник УДППЗ «Укрпошта» Михайло Паньків та комерційний директор підприємства Василь Веселий. За попередніми підрахунками, горе-менеджери організували вкидання в поштові скриньки українців більше 7000000 неоплачених адресних агітаційних листів на суму понад 16 млн. гривень ".
Діяльність «Укрпошти» у той час займався Міністр інфраструктури Максим Бурбак – друг дитинства Арсенія Яценюка, який і посадив Бурбака в крісло міністра.
Василь Веселий, на якому клейма ніде ставити, напару з Паньковим відкрито грабували Укрпошту – про це волали всі українські ЗМІ повідомляли про повальну корупцію в цьому держпідприємстві, однак ні Яценюк, ні Бурбак цих викривальних публікацій не помічали. Після того як Бурбак втратив крісло міністра, звільнили все корумповане керівництво «Укрпошти», а Веселому оголосили підозру у скоєнні злочину.
8 квітня, після початку засідання парламентського комітету з питанням протидії корупції, на якому розглядалися резонансні звинувачення начальника Держфінінспекції Миколи Гордієнка, в інтернет виклали незграбно знятий міліцією відеоролик, в якому Василь Веселий звинувачує Держфінінспекцію у вимаганні хабара в 100 тис. доларів. Прихильники Яценюка негайно зажадали показати цей ролик на засіданні, однак задумана провокація не вдалася.
 

 

 
Також на цьому засіданні перший заступник генпрокурора України Володимир Гузир повідомив, що Василь Веселий вже не знаходиться під підозрою в рамках кримінальної справи за фактом вкидання підлеглими Яценюка агітаційної продукції, у зв'язку з чим «Укрпошті» було завдано збитків на суму 16 млн. гривень. Звичайно ж, колишній підозрюваний Василь Веселий абсолютно випадково майже через рік, згадав, що з нього вимагали хабар і прийшов у міністерство МВС розповісти про це Авакову, як випадковість і те, що Аваков і Яценюк представляють одну політичну силу.